• #laboratoriumprzyszłości

• Warsztaty fotograficzne z panią Beatą Lenart. Uczniowie podczas zajęć mieli wykorzystać przyniesione przez siebie lub prowadzącą atrybuty i zareklamować dany produkt. Stworzyli własną kompozycję.

• #laboratoriaprzyszłości

• Dzisiaj rano na zajęciach dodatkowych uczniowie klas siódmych sprawdzali łączność. Budowali telegram i połączenie telefoniczne.

• #laboratoriaprzyszłości

• 6 marca uczniowie klasy 1b i 1e zdobywali górskie szczyty i pływali z rekinami. Te i inne ciekawe miejsca odwiedzili dzięki okularom VR pozyskanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości

• #laboratoriaprzyszłości

• Kolejni mali programiści stawiają swoje pierwsze kroki na zajęciach z robotyki. Jesteśmy zachwyceni, że nauka programowania cieszy się tak dużym zainteresowaniem i sprawia dzieciom wiele radości !

• #laboratoriaprzyszłości

• Najnowsze prace uczniów z wykorzystaniem pomocy z projektu laboratoria przyszłości

• 8a sprawdza działanie elektromagnesu

• #laboratoriaprzyszłości

• Tak było na lekcjach fizyki przed feriami w klasach siódmych i ósmych. Budowa obwodów elektrycznych, sprawdzanie prawa Archimedesa.